Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie
addSinun muistiinpanotcreate
Kohteen kuvaus
Ramka ze zdjęciem z uroczystości odsłonięcia pomnika Adama Mickiewicza na placu Bankowym w Warszawie. Format 8,5x13,5 (w świetle ramki). Ramka mosiężna, złocona, wymiar 16x9cm. Fotografia bardzo wyraźna- widoczne poczty sztandarowe i chorągwie. Stan zachowania: bardzo dobry.
TunnisteetBETA
Etykiety są przypisywane przez sztuczną inteligencję na podstawie rozpoznanego kontekstu obrazu. Algorytm stale się uczy i dokładamy wszelkich starań aby wyniki z czasem były coraz dokładniejsze.