Aukcja 100 wyselekcjonowanych rzadkości.
W jej ramach jeden polski portugał, jedna donatywa wagi 10 dukatów i przepiękna 3-dukatówka.
Pięknie wydany edytorsko.
Wart uwagi nie tylko ze względu na polskie rarytasy, ale i na zgromadzone w ofercie liczne, wspaniałe monety zagraniczne, w tym np. rosyjskie rzadkości.
Oprawa twarda.
Stan zachowania bardzo dobry.
Format 21.5 x 28.5 cm.